Deutsch
Česky

Biochemické zdraví a Homocystein

 

http://cestyksobe.cz/mgr-michaela-beitlova-vitaminy-s-pribehem-a-homocystein/17554

 

Projekt "Vitaminy s příběhem" zajištuje Mgr. Michaela Verde

 

Objednat odborné vyšetření krve na hladinu Hcy spolu s konzultací si můžete na stránkách "Vitamíny s příběhem"/poradci/Bohumír Jehlička/, nebo přímo na  tel.č. 723 14 25 02 

Cena vyšetření krve na homocystein s konzultací: 1350,-Kč

 

Vitamíny s příběhem je projekt, který má informovat veřejnost o tom, jak lze předcházet vzniku některých civilizačních chorob, především kardio-vaskulárních, a jakým způsobem si udržet zdraví do co nejvyššího věku.

Poradenská činnost je založena na vědeckých výzkumech v oblasti homocysteinu. Projekt Vitamíny s příběhem je iniciativa sdružující vyškolené poradce, kteří zájemcům z řad veřejnosti zprostředkovávají hlavní poznatky o objevu homocysteinu a následků poruchy jeho metabolizace negativně ovlivňující lidské zdraví.

Smyslem projektu je především sjednotit metodiku poradenství k homocysteinu a zajištění kvalitních laboratorních služeb na celorepublikové úrovni.

Vedení projektu garantuje kvalitu poskytovaných poradenských služeb, které zahrnují zprostředkování vyšetření krve na homocystein a konzultaci k výsledkům vyšetření krve za účelem udržení biochemického zdraví klientů.

 

http://cestyksobe.cz/mgr-michaela-beitlova-vitaminy-s-pribehem-a-homocystein/17554

 

http://vitaminyspribehem.cz/ 

 

http://vitaminyspribehem.cz/casto-kladene-dotazy/